Fundacja Piotra Reissa » Reksio Cup już za nami!
Reksio Cup już za nami!

Niezapomniane emocje, uśmiechy na twarzach i moc niezwykłych atrakcji! W ramach dofinansowania z Gminy Dopiewo udało się zorganizować na orliku w Skórzewie turniej dla najmłodszych mieszkańców Dopiewa i okolic – Reksio Cup.

To był niezapomniany dzień! Na orliku w Skórzewie nie zabrakło przedszkolaków z wszystkich przedszkoli w Gminie Dopiewo. Każdy z uczestników otrzymał zdrową przekąskę, nagrody w postaci dyplomu z zaproszeniem na otwarte treningi w Akademii Piłkarskiej Reissa oraz pamiątkowe medale.

Nie zabrakło również wyjątkowych atrakcji dla najmłodszych. Tory przeszkód, malowanie twarzy oraz pełen emocji mecz, sprawił, że na twarzach niemal wszystkich uczestników pojawił się nieudawany uśmiech.

W imieniu Fundacji Piotra Reissa i Akademii Reksia serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji niezapomnianego eventu dla najmłodszych mieszkańców miasta.