Fundacja Piotra Reissa » Akademia Piłkarska Reissa z wizytą u małych pacjentów onkologii
Akademia Piłkarska Reissa z wizytą u małych pacjentów onkologii
W poniedziałek – 18 grudnia 2017 r. podopiecznych Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera odwiedziła Ambasadorka Akademii Piłkarskiej Reissa wraz z zawodnikiem klubu.

Młodzi pacjenci onkologii w Szpitalu im. Karola Jonschera w Poznaniu mieli nie lada niespodziankę. Wraz z Prezydentem miasta – Jackiem Jaśkowiakiem, na dziecięcą onkologię zawitała Drużyna Szpiku, Mikołaj, Olaf z bajkowej „Krainy Lodu” oraz Agata Sawada – Ambasadorka Akademii Piłkarskiej Reissa. Każdy z młodych pacjentów otrzymal kalendarz z oficjalnej kolekcji klubu.

Święta to wyjątkowy czas, który powinniśmy spędzać z rodziną. Niestety, nie wszyscy mają tyle szczęścia. Wszystkim pacjentom szpitala, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i wytrwałości w walce z chorobą.