KRS Fundacji Piotra Reissa 0000376691
Oko w oko z Legendą Lecha
Minioną środę – 17 stycznia, podopieczni Domu Dziecka w Bodzewie zapamiętają na długo. W mroźne, zimowe popołudnie odwiedziła ich we własnej osobie prawdziwa Legenda Lecha, a obecnie Patron Akademii Piłkarskiej – Piotr Reiss. Uśmiechy na twarzach, szczera radość i poczucie nadziei na lepsze jutro, nie opuszczały mieszkańców Domu Dziecka ani na chwilę.
 
Wizyta króla strzelców polskiej Ekstraklasy sezonu 2006/2007, rozpoczęła się od ciepłego przywitania ze strony dyrekcji Domu Dziecka, członka zarządu Starostwa – pana Janusza Sikory oraz najważniejszych w tym dniu – podopiecznych Domu Dziecka. Patron Akademii Piłkarskiej Reissa, działającej w pobliskim Gostyniu oraz Kobylinie, nie tylko przekazał prezenty dla podopiecznych w postaci dresów, koszulek z oficjalnej kolekcji klubu oraz kalendarzy na 2018 rok, ale i sam otrzymał od gospodarzy kwiatka na dowód wdzięczności za okazane wsparcie i pomoc.Marzenia są bardzo ważne. Ale należy pamiętać, że ich realizacja jest często trudną i pełną wyrzeczeń pracą – podkreślał Piotr Reiss, podczas pogadanki na temat zawodu piłkarza.

Nie zabrakło autografów, licznych pytań ze strony gospodarzy oraz mówiących więcej niż 1000 słów spojrzeń. Każdy z mieszkańców Domu Dziecka, pełen satysfakcji, motywacji i nowych pokładów energii, mógł tworzyć własne plany na nowy – 2018 rok.Nadaj barw dziecięcym marzeniom!