Dofinansowanie sportowych przedszkoli z budżetu miasta Kościan

05.07.2019r.

W 2019 roku dzięki wsparciu z Gminy Miejskiej w Kościanie przeprowadziliśmy zajęcia sportowe dla najmłodszych.

Sportowe Przedszkola to nie tylko edukacja przez sport, ale również świetna zabawa i okazja do rozwinięcia swoich umiejętności i poznania zasad gry fair play.

Podsumowaniem zajęć był przeprowadzony turniej, który zachęcił dzieci do zdrowej rywalizacji i aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Dziękujemy za współpracę, która przyczynił się do promocji sportu i aktywności fizycznej wśród dzieci od najmłodszych lat.