Aktualności

Dofinansowanie szkolenia piłkarskiego z budżetu gminy Gostyń

05.07.2019r.

Dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Gostyń w 2019 r. zorganizowane zostało szkolenie piłkarskie dla dzieci i młodzieży. Zajęcia połączone zostały z udziałem w rozgrywkach w Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich.

Zapewniliśmy uczestnikom kilka jednostek treningowych w tygodniu co pozwoliło rozwinąć ich umiejętności oraz przygotować się do nadchodzącego sezonu. Organizowane szkolenie przyczyniło się do zachęcenia dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej i uprawiania sportu. Treningi zostały zorganizowane z użyciem sprzętu oraz nowoczesnych technologii na najwyższym poziome, a nad całością czuwała wykwalifikowana kadra trenerska.

Podczas rozgrywek ligowych dzieci miały okazję do integracji oraz poznania zasad obowiązujących na boisku. Udział w lidze to pierwszy krok w stronę sportowej kariery i bardzo ważny element piłkarskiego szkolenia.

Dzięki współpracy przy realizacji naszego projektu w znacznym stopniu przyczyniliśmy się do szerzenia aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Gostyń.

Image

Fundacja Piotra Reissa

Fundacja Piotra Reissa rozpoczęła działalność 28 grudnia 2010 roku. Celem organizacji jest wsparcie leczenia jej podopiecznych oraz promowanie i upowszechnianie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia, wyszukiwanie i wspieranie utalentowanych sportowców, a także działania na rzecz profesjonalizacji sportu w Polsce. Od momentu powstania, fundacja realizuje wiele projektów i przedsięwzięć, zgodnych z założonymi celami statutowymi.

Nadaj barw dziecięcym marzeniom!

Chcesz wesprzeć nasze działania? Możesz to zrobić w bardzo prosty i bezpłatny sposób! Przekaż swój 1% podatku.

KRS Fundacji Piotra Reissa: 0000376691

Kontakt

Adres

Źródlana 19/1, 60-642 Poznań

Email

n.kowalczyk@akademiareissa.pl

Telefon

+48 573 972 833

© Fundacja Piotra Reissa. All Rights Reserved. Designed by PR9