Aktualności

Dofinansowanie szkolenia piłkarskiego z budżetu miasta i gminy Ostrzeszów

05.07.2019r.

Dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta i Gminy Ostrzeszów w 2019 r. zorganizowane zostało szkolenie piłkarskie dla dzieci i młodzieży. Zajęcia połączone zostały z udziałem w rozgrywkach w Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich.

Zapewniliśmy uczestnikom kilka jednostek treningowych w tygodniu co pozwoliło rozwinąć ich umiejętności oraz przygotować się do nadchodzącego sezonu. Organizowane szkolenie przyczyniło się do zachęcenia dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej i uprawiania sportu. Treningi zostały zorganizowane z użyciem sprzętu oraz nowoczesnych technologii na najwyższym poziome, a nad całością czuwała wykwalifikowana kadra trenerska.

Podczas rozgrywek ligowych dzieci miały okazję do integracji oraz poznania zasad obowiązujących na boisku. Udział w lidze to pierwszy krok w stronę sportowej kariery i bardzo ważny element piłkarskiego szkolenia.

Dzięki współpracy przy realizacji naszego projektu w znacznym stopniu przyczyniliśmy się do szerzenia aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków otrzymanych od Miasta i Gminy Ostrzeszów

Image

Fundacja Piotra Reissa

Fundacja Piotra Reissa rozpoczęła działalność 28 grudnia 2010 roku. Celem organizacji jest wsparcie leczenia jej podopiecznych oraz promowanie i upowszechnianie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia, wyszukiwanie i wspieranie utalentowanych sportowców, a także działania na rzecz profesjonalizacji sportu w Polsce. Od momentu powstania, fundacja realizuje wiele projektów i przedsięwzięć, zgodnych z założonymi celami statutowymi.

Nadaj barw dziecięcym marzeniom!

Chcesz wesprzeć nasze działania? Możesz to zrobić w bardzo prosty i bezpłatny sposób! Przekaż swój 1% podatku.

KRS Fundacji Piotra Reissa: 0000376691

Kontakt

Adres

Źródlana 19/1, 60-642 Poznań

Email

n.kowalczyk@akademiareissa.pl

Telefon

+48 573 972 833

© Fundacja Piotra Reissa. All Rights Reserved. Designed by PR9