Aktualności

Szkolenia Akademii Piłkarskiej Reissa w Turku

02.12.2019r.

W 2019 roku dzięki dofinansowaniu od Gminy w Turku udało nam się zorganizować treningi piłki nożnej dla najbardziej utalentowanych zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa.

Zapewniliśmy uczestnikom kilka jednostek treningowych w tygodniu co pozwoliło rozwinąć ich umiejętności oraz przygotować się do nadchodzącego sezonu. Ponadto zawodnicy mieli okazję wzięcia udziału w rozgrywkach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich.

Szczególne podziękowania należą się Gminie Turek, która dzięki współpracy przy realizacji naszego projektu w znacznym stopniu przyczyniła się do szerzenia aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Dofinansowano ze środków Gminy Turek.

Image

Fundacja Piotra Reissa

Fundacja Piotra Reissa rozpoczęła działalność 28 grudnia 2010 roku. Celem organizacji jest wsparcie leczenia jej podopiecznych oraz promowanie i upowszechnianie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia, wyszukiwanie i wspieranie utalentowanych sportowców, a także działania na rzecz profesjonalizacji sportu w Polsce. Od momentu powstania, fundacja realizuje wiele projektów i przedsięwzięć, zgodnych z założonymi celami statutowymi.

Nadaj barw dziecięcym marzeniom!

Chcesz wesprzeć nasze działania? Możesz to zrobić w bardzo prosty i bezpłatny sposób! Przekaż swój 1% podatku.

KRS Fundacji Piotra Reissa: 0000376691

Kontakt

Adres

Źródlana 19/1, 60-642 Poznań

Email

n.kowalczyk@akademiareissa.pl

Telefon

+48 573 972 833

© Fundacja Piotra Reissa. All Rights Reserved. Designed by PR9