Aktualności

Szkolenie uzdolnionych dzieci i młodzieży z Poznania w ramach Młodzieżowych Centrów Sportu

28.09.2021r.

Dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Poznania w 2021 r. zorganizowane zostało szkolenie piłkarskie dla dzieci i młodzieży zamieszkujących Poznań i okolice, trenujących w Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań.

Zapewniliśmy uczestnikom kilka jednostek treningowych w tygodniu co pozwoliło rozwinąć ich umiejętności i przygotować się do rozgrywek ligowych Wielkopolskiego Związki Piłki Nożnej oraz Centralnej Ligi Juniorów. Organizowane szkolenie przyczyniło się do rozwoju sportowego zawodników i osiągnięcia wysokich wyników sportowych. Treningi zostały zorganizowane z użyciem sprzętu oraz nowoczesnych technologii na najwyższym poziome, a nad całością czuwała wykwalifikowana kadra trenerska.

Szczególne podziękowania należą się Miastu Poznań, które dzięki współpracy przy realizacji naszego projektu w znacznym stopniu przyczyniło się do rozwoju sportu wśród dzieci i młodzieży z Poznania.

Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Image

Fundacja Piotra Reissa

Fundacja Piotra Reissa rozpoczęła działalność 28 grudnia 2010 roku. Celem organizacji jest wsparcie leczenia jej podopiecznych oraz promowanie i upowszechnianie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia, wyszukiwanie i wspieranie utalentowanych sportowców, a także działania na rzecz profesjonalizacji sportu w Polsce. Od momentu powstania, fundacja realizuje wiele projektów i przedsięwzięć, zgodnych z założonymi celami statutowymi.

Nadaj barw dziecięcym marzeniom!

Chcesz wesprzeć nasze działania? Możesz to zrobić w bardzo prosty i bezpłatny sposób! Przekaż swój 1% podatku.

KRS Fundacji Piotra Reissa: 0000376691

Kontakt

Adres

Źródlana 19/1, 60-642 Poznań

Email

n.kowalczyk@akademiareissa.pl

Telefon

+48 573 972 833

© Fundacja Piotra Reissa. All Rights Reserved. Designed by PR9